O nas

Oferta nasza skierowana jest do przedsiębiorców i osób mających problemy w rozliczeniach z Urzędem Skarbowym i Zus-em, którzy nie chcą tracić energii na ślęczeniem przy dokumentach księgowych. 

Od 1993 roku świadczymy kompleksowe usługi dla mikro i małych przedsiębiorców. Dzięki wieloletniemu istnieniu na rynku i stykaniu się z różnorodnymi oczekiwaniami naszych klientów wdrażamy nowoczesne rozwiązania sprzyjające stałej wzajemnej współpracy. 

Zdobyte przez ponad 25 lat doświadczenie oraz nabyte kwalifikacje na licznych szkoleniach z prawa podatkowego pozwoliły nam profesjonalnie radzić sobie z nietypowymi zdarzeniami gospodarczymi. 

Właścicielka firmy mgr inż. Alicja Bogacka 08.06.1998 roku została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do prowadzenia Doradztwa Podatkowego (Doradca Podatkowy nr 06229). Posiada również uprawnienia do prowadzenia usługowo ksiąg rachunkowych - świadectwo kwalifikacyjne nr u 14986/99 wydane przez Ministra Finansów. 

Co roku zawieramy rozszerzoną polisę ubezpieczeniowa (OC) na kwotę 100.000,- zł oraz 50.000 zł. od dodatkowych usług, co daje dodatkową gwarancję bezpieczeństwa naszym klientom. 

Staramy się spełniać nowe wymagania klientów tak, aby kontakt klienta z instytucjami tj. Urząd Skarbowy, ZUS został ograniczony do minimum. 

Oddając w nasze ręce - /rzetelnych profesjonalistów/ sprawy księgowo-kadrowo-płacowe zapewniają sobie Państwo spokój i możliwość skupienia się na prowadzeniu swojej firmy. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 Doradca Podatkowy
Alicja Bogacka

Kontakt

Biuro Rachunkowe TAVA Alicja Bogacka

ul. Powstańców Warszawy 7c/1
65-807 Zielona Góra
Email:
tava@tava.com.pl
Telefon:
508374733,538460007
Projekt i wykonanie BerMar multimedia